ŽIVĚ: Španělsko - Chorvatsko 3:0

Sobotním šlágrem na fotbalovém mistrovství Evropy je souboj mezi Španělskem a Chorvatskem. Ve španělské sestavě nechybí Lamine Yamal, jenž se stal nejmladším hráčem v historii ME ve věku 16 let a 338 dní.

Španělsko a Chorvatsko se střetly v sobotním zápase na fotbalovém mistrovství Evropy. V týmu Španělska se objevil Lamine Yamal, který se stal nejmladším hráčem v historii ME ve věku 16 let a 338 dní. Kromě samotného zápasu bylo možné sledovat speciální záběry na vybrané hráče i hřiště prostřednictvím streamů. Skóre zápasu otevřel Álvaro Morata v 29. minutě, na 2:0 zvýšil Fabián Ruiz a na 3:0 upravil ještě do přestávky Dani Carvajal. Přímý přenos utkání byl vysílán na kanálech ČT sport a ČT sport Plus.