Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY

Vstupenky na domácí utkání 25. kola FORTUNA:LIGY proti Slovanu Liberec si můžete koupit ve volném prodeji. Lístek koupíte za cenu od 260 korun.

Utkání 25. kola FORTUNA:LIGY s Libercem odehrajeme v neděli 17. března od 15 hodin ve Fortuna Areně. Vstupenky na utkání jsou v prodeji od pondělí 26. února v nejnižší cenové kategorii Z1. Prodej vstupenek na Liberec začal ve 14 hodin, o dvě hodiny dříve než byl spuštěn prodej na webu Ticketportalu. S aplikací tak máte možnost většího výběru místa u atraktivních utkání, kde je velká poptávka po vstupenkách. Při nákupu lístku můžete podpořit některý z projektů Nadačního fondu Slavie a přispět libovolnou částkou. Výše příspěvku je dobrovolná a začíná na 10 korunách. Žádáme všechny permanentkáře, kteří nemohou na utkání přijít, aby své místo odhlásili nejpozději 48 hodin před výkopem, anebo ho darovali svému kamarádovi. Pokud se pohybujete na vozíku a chcete přijít na zápas, lístky si můžete koupit během otevírací doby pokladen u vstupu č. 4 nebo si o ně napsat na email [email protected]. Vstupenky na Liberec se prodávají v cenové kategorii Z1. Členové Odboru přátel nebo Fanklubu mají slevu 10 %, držitelé průkazu ZTP/TP a senioři nad 63 let mají slevu 20 %. Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po výhře nad Pardubicemi o nebezpečnosti soupeře, pomoci střídajících hráčů, výkonu Mojmíra Chytila, absenci středních záložníků i výhledu na nadcházející dvě derby. Mojmír Chytil naskočil do zápasu s Pardubicemi (3:0) po poločasové přestávce a soupeře sestřelil třemi brankami v rozmezí osmi minut. Stanovil tak nový rekord samostatné české ligy, která rychlejší hattrick nepamatuje. Vrátil se do sestavy proti klubu, za který odehrál celou loňskou sezonu, a přispěl jak k čistému kontu, tak k výhře 3:0. "Věřím, že nasbírané sebevědomí dokážeme využít v těch nadcházejících utkáních," říká Tomáš Vlček po vítězství nad Pardubicemi.