Španělsko - Chorvatsko 3:0, góly během osmnácti minut, Yamal překonal rekord

První půle sobotního zápasu mezi Španělskem a Chorvatskem probíhala klidně, ale poté nabrala na intenzitě. Španělé zvítězili 3:0.

První poločas sobotního zápasu mezi Španělskem a Chorvatskem probíhal klidně, ale následně nabral na tempu. Ve 29. minutě se Španělé ujali vedení po povedené akci, když Morata skóroval střelou z hranice vápna. Krátce poté zdvojnásobili svůj náskok po dalším gólu od Ruize. Chorvaté se snažili odpovědět, ale jejich šance byly zmařeny španělskou obranou. V závěru prvního poločasu pak mladý Yamal poslal centr na Carvajala, který zvýšil na 3:0. Ve druhém poločase měl Yamal další šanci, ale jeho střelu zastavil chorvatský brankář. Chorvaté se snažili snížit, ale jejich gól byl kvůli předčasnému vběhnutí do pokutového území zrušen. Španělé nakonec zápas zkušeně dovedli do vítězného konce a mohou se těšit na další zápasy ve skupině B. Žlutou kartu si ve 78. minutě vysloužil hráč Rodri. Rozhodčími byli M. Oliver, S. Burt a D. Cook.