Španělská výhra nad Chorvatskem 3:0 na ME

Španělští fotbalisté porazili Chorvatsko 3:0 v úvodním zápase skupiny B na mistrovství Evropy. Tři góly padly do přestávky, kdy se prosadili Morata, Fabián Ruiz a Carvajal.

Španělští fotbalisté porazili Chorvatsko 3:0 v úvodním zápase skupiny B na mistrovství Evropy. Tři góly padly do přestávky, kdy se prosadili Morata, Fabián Ruiz a Carvajal. Španělsko tak získalo vítězství nad Chorvaty potřetí v řadě na velkých turnajích. Chorvatsko mělo větší držení míče, ale Španělé byli produktivnější. Chorvaté nedokázali využít ani penaltu. Španělský trenér si pochvaloval výkon svých hráčů a zdůraznil důležitost udržení koncentrace. Španělsko se tak umístilo na prvním místě v tabulce skupiny B s třemi body, následováno Itálií, Albánií a Chorvatskem.