Nizozemsko - Turecko 2:1, dramatický zvrat a rozhodující vlastní gól

Poslední čtvrtfinálový zápas mezi Nizozemskem a Tureckem skončil 2:1 a přinesl dramatický zvrat. Rozhodující moment přišel v 76. minutě, kdy hráč Turecka Müldür vstřelil vlastní gól. Nizozemsko tak postoupilo do semifinále Eura po dvaceti letech.

Poslední čtvrtfinálový zápas mezi Nizozemskem a Tureckem skončil 2:1 a přinesl dramatický zvrat. Rozhodující moment přišel v 76. minutě, kdy hráč Turecka Müldür vstřelil vlastní gól poté, co přistrčil nabíhajícího Gakpa. Nizozemská obrana dokázala udržet těsný náskok a postoupila do semifinále Eura. Hráčem zápasu byl vyhlášen Stefan de Vrij, který vstřelil vyrovnávací gól. Turecký tým měl několik šancí na vyrovnání, ale neproměnil je. Nizozemsko tak slaví postup do další fáze turnaje.